Web Site Seo Yapımı (İç Seo Yapısı)

06-07-2018

Web Site Seo Dersleri

Web Sitelerimizde Seo Yapısı olarak Hep Unutuğumuz Kısımlar Mevcut.
html taglarına Eklemeyi unutuğumuz Yapılar Mevcut
1. Olarak title Uzunluğu Bir Baslık(TITLE) En Fazla 70 Karakter Olması Lazım Google Getirdiği Yeni Sistem Panda Sistemi Sitedeki Html Tagların Uzunluğuna Dikat Ediyor
Description 320 Karakter Olması Lazım Çünkü Google De Bir Kelime İle Arama Yaptığımız Zaman Site URL Altında Cıkan Bölümde açıklama Bölümü Olusur Ve Düzgün Görünmesi İçin İdeal dır.
Anahtar Kelime(KEYWORDS) 
260 Karakter Olması Lazım.

2.Olarak Yazacağımız Keywords Anahtar Kelimeleri Site İçinden Geçen Kelimeler Olması lazım Diyelim Sitemiz a.com biz anahtar kelimelere a diye yazarsak Bir Sonuc alamayız bunun Yerine Sitenizde Blog Varsa a bu işe yarar a nın faydaları Gibi Sayfalar Yada Blog Olusturmanızı Öneririz ve Anahtar Kelimelere a nedir,a kelimesinin faydaları gibi Cümlelerin Yazılması Lazım.

3. Olarak Link Veya Resimlere name title alt etiketleri Eklenmemesi Google Panda Sistemi sayfada bulunan linklerin yanındaki name title alt etiketlerinin içindeki değere göre kaydeter eğer siz sitenize <a href="https://akademi.net" name="akademi net online eğitim platform" title="akademi net online eğitim platform" alt="akademi net online eğitim platform">akademi net online eğitim platform</a>
Bu Şekil Eklemeniz Bizim Görüsümüz Ve Deneyimizi Tarafından Onaylanmıştır

4.Olarak Eğer Web Sitenizi Daha Yeni Tasarlıyıp Test Ediyorsanız Kodladığınız Yazılımı (scripti) orjinal Domaine Yüklemeyin Demo Bir Domain Alın Kendinize Veya localhost Tarafından Test Edin Tüm Eksikleri Tamamlayın Sonra Orjinal Domaine Yükleyin Neden Derseniz Eğer Orjinal Domaine Yeni Yaptığınız Bir Yazılımı Atarsanız Ve sonra Değistirip Gene Yüklerseniz GOOGLE Kırık Link Olarak Görer.

5.CDN Olarak CSS JS Dosyalarını Cekiyorsanız Dosyaları Kendi Sunucunuza İndirin baska Siteden css veya js cekmeyin eğer Site Hızınız İyi Değilse Google sitenizi css olarak görer ve Arka Sayfalarda Kalırsınız İlk Sayfalara Cıkamazsınız.
Ve Dısardan Link Almayın Örnek Blog Yazarken Dısardan Resim Olarak Baska Siteden Resimleri Cekmeyin Dısardan Gelen Linkler Yerine Alacağınız Dosyaları Sunucunuza Dahil Ediniz.

Blog Reviews

{{totalComments}} Comment
{{comment.owner.name}}
{{comment.owner.name}}
{{comment.createdAt | date:"dd/MM/yyyy"}}
{{comment.commentData}}